Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Výhodný balíček: Keramické pánve VITAPAN 26 cm, 2 ks

Výrobce:Tescoma
Kód produktu:450784
Záruka:24 měsíců
Je nám líto, prodej tohoto předmětu již skončil.


Popis produktu: Výhodný balíček: Keramické pánve VITAPAN 26 cm, 2 ks

Výhodný balíček obsahuje 2 kusy keramické pánve VITAPAN o průměru 26 cm. Pánve VITAPAN Tescoma jsou prvotřídní kuchyňské pánve s unikátní keramickou nepřilnavou vrstvou se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení. Keramické pánve Vitapan jsou ekologické a výroba je šetrná vůči životnímu prostředí. Pánve Vitapan Tescoma jsou masivní, odolné a mají kvalitní indukční dno. Jsou vhodné pro všechny typy sporáků - plynové, elektrické, sklokeramické a indukční sporáky. Lze mýt v myčce na nádobí. 5 let záruka.

Rukojeť keramických pánví Vitapan Tescoma je opatřena protiskluzovou úpravou, pro bezpečnou a pohodlnou manipulaci. Pánve Vitapan hned na první pohled zaujme atraktivním vzhledem kombinující matnou červenou a krémovou barvu.

Keramický antiadhezní povlak u pánve VITAPAN je ekologický povlak, který je obohacen mikročásticemi přírodních keramických materiálů. Oproti běžným nepřilnavým povlakům má lepší vlastnosti, je odolnější vůči vysokým teplotám a mechanickému poškození. Keramický povlak může být vyráběn ve světlé barvě, což není obvyklé a působí tak originálně.

panev vitapan tescoma
Ilustrativní obrázek: Keramická pánev Vitapan Tescoma z boku

ikonka plynový sporák ikonka elektrický sporák ikonka sklokeramický sporák ikonka indukční sporák ikonka myčka ano ikonka záruka 5let

Čím je vlastně tato technologie ekologická? Při výrobě každé pánve Vitapan Tescoma vzniká méně oxidu uhličitého. Ve chvíli, kdy se pánev Vitapan nastříká antiadhezním povlakem, stačí na její vytvrzení jen třetinové množství energie. V případě přehřátí prázdné pánve se neuvolňují žádné škodlivé látky.

Patronem linie pánví Vitapan je známý italský kuchař Emanuele Ridi, jehož fotografie je součástí balení každého výrobku.

Rozdíl oproti řadě ecoPresto:
  1. pánev Vitapan je mnohem masivnější, odolnější (větší tloušťka stěn i dna)
  2. pánev Vitapan je vhodná na indukci (speciální indukční dno)
  3. pánev Vitapan má protiskluzovou úpravu rukojeti

keramická panev vitapan
Ilustrativní obrázek: Keramická pánev Vitapan Tescoma z vrchu a ze spoda


keramické panve vitapan
Ilustrativní obrázek: Keramické pánve Vitapan Tescoma


Návod k používání - Keramická pánev VITAPAN Tescoma


Videoukázka používání keramické pánve VITAPAN Tescoma


Videoukázka
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první a získejte body do věrnotního klubu!


Doprodáváme
doprava Tescoma
Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...