Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Láhev na přípravu šlehačky DELÍCIA 0.25l

Výrobce:Tescoma
Kód produktu:823235
Hmotnost:615g
Záruka:24 měsíců
Je nám líto, prodej tohoto předmětu již skončil.
Popis produktu: Láhev na přípravu šlehačky DELÍCIA 0.25l

Láhev na přípravu šlehačky Tescoma DELÍCIA je vynikající pro přípravu a podávání šlehačky, dodáváno se třemi dekoračními tryskami. Je vyrobena ze zdravotně nezávadného hliníku (EN 610), odolného plastu, těsnění z prvotřídního silikonu. K přípravě šlehačky používejte běžné šlehačkové bombičky s náplní N2O*. Ventil na láhvi je univerzální, proto lze použít veškeré bombičky na českém trhu. Nemyjte v myčce. 3 roky záruka.

Šlehačka vyrobená v láhvi na přípravu šlehačky DELÍCIA má několik nezaměnitelných vlastností. Za prvé: vynikající chuť. Za druhé: nemusí být slazená, takže jí můžete dotvářet i slané pokrmy a omáčky. Za třetí: je trvanlivější, zvlášť když do ní přidáte ztužovač. A díky třem dekoračním tryskám můžete docílit rozmanitých a krásných tvarů. Tento způsob výroby šlehačky se tak nejvíce podobá profesionálním cukrářským metodám.

Návod na sestavení a přípravu: Láhev na šlehačku a všechny její části důkladně umyjte teplou vodou a osušte, nemyjte v myčce. Stiskněte dávkovací rukojeť a sejměte transportní pojistku, na její místo našroubujte matici trysky a na ni zvolenou dekorační trysku. Pro připravu šlehačky použijte 250 ml vychlazené smetany ke šlehaní a jednu šlehačkovou bombičku. Na láhev s vychlazenou tekutou smetanou našroubujte hlavici a dobře ji dotáhněte, nepoužívejte nepřiměřenou sílu. Z hlavice sejměte kryt plnícího ventilu, do pouzdra vložte šlehačkovou bombičku, láhev otočte dnem vzhůru a pouzdro s vloženou bombičkou našroubujte na plnící ventil. Zvolna dotahujte, dokud se plyn z bombičky nevyprázdní do láhve - mírné zasyčení plynu unikajícího z davkovacího ventilu během dotahovaní je normalní. Po dotažení otočte láhev dekorační tryskou vzhůru a 4-5krát ji rázně zatřepte. Pokud připravujete ochucenou šlehačku nebo šlehačku z trvanlivé smetany ke šlehání, zatřepte lahví vícekrát. Pozor - nadměrné protřepavaní může způsobit příliš vysokou tuhost šlehačky. Před podáváním šlehačky sejměte z hlavice pouzdro s bombičkou a plnící ventil uzavřete krytem.

  • Pro připravu šlehačky použijte 250 ml vychlazené smetany ke šlehaní a jednu šlehačkovou bombičku.
  • Při přípravě ochucené šlehačky používejte jen takové suroviny, které se beze zbytku ve smetaně rozpustí, např. ovocné sirupy, šťávy. Nikdy nepužívejte šťávy s dužninou či jadérky.
  • Nespotřebovanou šlehačku lze skladovat v uzavřené láhvi v lednici několik dní (zavisí na lhůtě spotřeby šlehačky).


lahev na slehacku tescoma
Ilustrativní obrázek: Láhev na šlehačku DELÍCIA Tescoma


lahev na slehacku tescoma


lahev na slehacku tescoma


lahev na slehacku tescoma


lahev na slehacku tescoma
Ilustrativní obrázek: Použití láhve na šlehačku DELÍCIA Tescoma


Návod k používání - Láhev na šlehačku TescomaJak říkáte tomuto produktu Vy? Napište nám!
- bombičková šlehačka, sifonová šlehačka, šlehačková láhev, šlehačkové láhve, ?
Další zajímavé informace: Recepty - Vánoční recepty

 
Videoukázka
1 1 1 1 1
Průměrné hodnocení: 5,0
Hodnotilo 1 uživatelů

ju88 14.05. 18 1 1 1 1 1

toto je nezbytnost

  • materiál


Doprodáváme
doprava Tescoma
Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...