Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Prodejna Tescoma Slatinice

 

Jak se k nám dostanete ?
Prodejna Tescoma Slatinice se nachází uprostřed obce Lípy (místní část obce Slatinice). Budova prodejny Tescoma sousedí s obchodem "Potraviny". Dalším orientačním bodem je místní „Hospoda pod lipami“, která je naproti (přes silnici). Vedle prodejny snadno zaparkujete na parkovišti, kola je možné uzamknout do stojanu. V budově prodejny dříve sídlil „Nábytek Zapletal“.

Moderně vybavená prodejna s platebním terminálem nabízí širokou nabídku produktů Tescoma. Zákazníkům se tak nabízí jedinečná možnost seznámit se s posledními novinkami, zdařilými vychytávkami od Tescomy, akčními produkty a vším, co uvidí v pořadech Loskuták a Tescoma s chutí. Není nad to, si zboží pořádně prohlédnout na vlastní oči. Náš vyškolený personál Vám velmi ochotně zboží ukáže a předvede.

Prodejna je zároveň odběrným místem specializovaného internetového obchodu www.eTescoma.cz. V pohodlí domova si zboží prohlédněte, v klidu vyberte, my vše poté připravíme a zboží si na prodejně po vyzvání našeho obchodníka převezmete. V případě jakéhokoli problému, uplatníte reklamaci buď přímo na prodejně nebo přes náš e-shop www.eTescoma.cz. Prostřednictvím newslleteru můžete být pravidelně informováni o pravidelných měsíčních i mimořádných akcích. V případě zájmu, se můžete registrovat do našeho klubu a nakupovat ještě výhodněj!.

Další výhodou je doprava nad 999,- Kč zdarma. V prodejně Tescoma Slatinice si zboží prohlédněte, nechte si vše vysvětlit a objednávku udělejte přes e-shop. Řádně zabalené zboží Vám doručíme až domů (PPL nebo Česká pošta). Nemusíte tak přenášet těžké a objemné tašky se zbožím.

Platební terminál - platební karty MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, VISA, VISA Electron, V-Pay, American Express a Diners Club

karty Tescoma

Otevírací doba prodejny Tescoma Slatinice, Lípy 100:

Pondělí: 8.00 – 16.00
Úterý: 8.00 – 16.00
Středa: 8.00 – 16.00
Čtvrtek: 8.00 – 16.00
Pátek: 8.00 – 16.00
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

 


Obvyklé expediční dny pro osobní odběry z e-shopu eTescoma.cz  jsou každý všední den.

Adresa prodejny Tescoma Slatinice – Lípy:
Lípy 100
783 42 Slatinice

Tel.č.: 585 410 307
E-mail: info@lipis.cz

GPS: 49°32'49.106"N, 17°6'12.643"E

A jak to vypadá na naší prodejně v Lipách, se můžete podívat sem:

tescoma lípy
tescoma lípy
tescoma lípy


 

Mapa - prodejna Tescoma Lípy, Slatinice


Zvětšit mapuZvětšit mapu


Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...