Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Sada AMILA, 9 dílů, nerez 18/10

Výrobce:Tescoma
Kód produktu:105838
Hmotnost:7.1kg
Záruka:24 měsíců
Je nám líto, prodej tohoto předmětu již skončil.
Popis produktu: Sada AMILA, 9 dílů, nerez 18/10


Sada AMILA Tescoma, 9 dílů je luxusní moderní nádobí pro profesionální a domácí použití. Na první pohled zaujmou dokonale rovné skleněné poklice, které jsou technologicky velmi náročné na výrobu. Jedinečný mladistvý vzhled dodávají hrncům Amila široké nerezové úchyty pro pohodlné přenášení. Spolu s nádobím linie Vision patří Amila k naprosté špičce mezi nádobím Tescoma. Sada Amila je nabízena s nadstandardní zárukou 10 roků.

Nerezové hrnce Amila jsou vyráběny z prvotřídní nerezové oceli 18/10, která svými vlastnostmi zaručí dlouholetou spokojenost. 18/10 symbolizuje poměr chrómu a niklu (18% chróm a 10% nikl). Nádoby jsou opatřeny stupnicí a širokými úchyty.

Řada Amila je precizně provedené moderní nádobí s masivní konstrukcí, které splňuje ty nejvyšší požadavky kladené na moderní vaření. Třívrstvé extra silné sendvičové dno snadněji a plynuleji předává teplo ze sporáku do nádob bez teplotních výkyvů a rovnoměrně po celé ploše dna - vaření je snazší a bez nepříjemného připalování. Výborné termoakumulační vlastnosti sendvičového dna umožňují úsporu energie:
- sporák je možné vypínat s předstihem
- vaření probíhá při nižším výkonu sporáku
- pokrm si po vaření uchová v nádobí Amila déle svoji teplotu

Unikátní sklonerezové poklice Amila s otvorem pro odvod páry jsou vyrobeny ze žáruodolného nerozbitného skla s širokým okrajem z nerezové oceli. Poklice s otvorem pro odvod páry umožní dokonalou kontrolu vaření. Stejně jako nádoby jsou opatřeny masivními nerezovými úchyty pro snadné a bezpečné uchopení během vaření.

Vnější povrch hrnců Amila je lesk, vnitřek nádob je matný.

Sada Amila Tescoma je složena z těchto dílů:
Kastrol s poklicí ¤ 18 cm, 2.0 l
Kastrol s poklicí ¤ 20 cm, 2.5 l
Hrnec s poklicí ¤ 16 cm, 1.5 l
Hrnec s poklicí ¤ 22 cm, 5.0 l
Rendlík ¤ 16 cm, 1.2 l (poklice společná s hrncem ¤ 16 cm)


Nádobí Tescoma Amila je vhodné pro všechny typy sporáků - plynové, elektrické, sklokeramické a indukční.

Kuchyňské nádobí Amila je vyrobeno, aby vyhovělo nárokům na dlouhodobé a intenzívní používání.

ikonka plynový sporák ikonka elektrický sporák ikonka sklokeramický sporák ikonka indukční sporák ikonka myčka ano ikonka záruka 10let


sada amila tescoma
Ilustrativní obrázek: Sada Amila Tescoma
amila sada tescoma
Ilustrativní obrázek: Sada Amila Tescoma

Tip: Sporák vypínejte s předstihem před ukončením vaření - využívejte výhod termoakumulační vlastnosti sendvičového dna.

Tip: Volte správnou velikost plotýnky - průměr plotýnky musí být stejný nebo menší než je průměr dna nádoby, plamen plynu nesmí nikdy přesahovat okraje dna nádobí - v takovém případě mohou úchyty hrnců pálit a dochází k plýtvání energie.

Tip: Nádobí Tescoma Amila je možné používat v pečící troubě do 200°C. Vlivem vysokých teplot (nad 200°C) může dojít ke změně barvy nerezové oceli (hnědé nebo duhové zabarvení). Pro pečení v troubě používejte nádoby k tomu určené - pekáče, formy a mísy z nerezové oceli, porcelánu, žáruodolnémi silikonu, formy na pečení atp.

Tip: Sporák nastavte na maximum jen na počátku vaření, potom pokračujte na nízký, maximálně střední výkon sporáku.

Tip: Objeví-li se uvnitř nádobí bílé usazeniny, vyčistíte je octem nebo několika kapkami citronu. Jde o sedimenty minerálů obsažených ve vodě a jejich tvoření je závislé na místních podmínkách a tvrdosti vody. Tvorbu bílých usazenin výrazně omezíte solením až do vařící vody. Bílé skvrny nijak neomezují funkčnost či zdravotní nezávadnost nádobí, nejsou vadou výrobku a nemohou být předmětem reklamace.

Na co si dát pozor: Při použití hrnců a poklic Tescoma Amila v pečících troubách při teplotách nad 200 stupňů Celsia nebo při dlouhodobém přehřívání nádob na sporácích se může na povrchu kovových částí objevit fialové až hnědé zabarvení. Toto zabarvení neomezuje funkčnost či zdravotní nezávadnost nádobí, není vadou výrobku a nemůže být předmětem reklamace. Nepřehřívejte proto zbytečně své hrnce. Fialové zabarvení odstraníte několika kapkami octu nebo citrónu.


Ilustrativní obrázek: Stupnice nádob AMILA TescomaIlustrativní obrázek: Sada Amila Tescoma

1 1 1 1 0
Průměrné hodnocení: 4,2
Hodnotilo 3 uživatelů

Pavla 10.03. 19 1 1 1 1 1

Elegantní a nadčasové nádobí.

  • Nerezové.
  • Sklonerezová poklice.
  • Vhodné pro jakýkoliv typ sporáku.

ju88 14.05. 18 1 1 1 1 1

krásné hrnce


Klára 05.09. 16 1 1 0.5 0 0

  • stupnice v hrnci
  • krásný vzhled
  • upadli mi ucha opět - pouze zanýtované - lepší je šroubek
  • pokličky se špatně mejou


Doprodáváme
doprava Tescoma
Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...