Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Forma srdcová DELÍCIA SILICONE

Výrobce:Tescoma
Kód produktu:785210
Hmotnost:190g
Záruka:24 měsíců
Je nám líto, prodej tohoto předmětu již skončil.
Popis produktu: Forma srdcová DELÍCIA SILICONE

Formy DELÍCIA SILICONE jsou vyrobeny ze speciálního silikonového materiálu, díky kterému mají celou řadu jedinečných vlastností. Jsou odolné vůči teplotám od - 40 °C do + 230 °C a jsou vhodné do plynové, elektrické, horkovzdušné i mikrovlnné trouby. Formy můžete vkládat i do mrazničky. Formy DELÍCIA SILICONE jsou vynikající k pečení a přípravě všech obvyklých pokrmů v troubě. Mají jedinečné vlastnosti a to, že nepřipalují, nelepí, lze je snadno vyklopit a úsporně skladovat. Při běžném použití jsou formy DELÍCIA SILICONE nezničitelné. Formy Tescoma na sebe nevážou pachy, snadno se čistí a jsou dokonale zdravotně nezávadné. 5 roků záruka.

ikonka elektricka trouba ikonka plynova trouba ikonka horkovzdusna trouba ikonka mirovlnná trouba ikonka lednicka ikonka mraznicka ikonka myčka ano ikonka záruka 5let


forma srdcova delicia tescoma

Informace k barevným variántám:

Formy DELÍCIA SILICONE lze zakoupit v několika barevných variantách, které vidíte na ilustrativním obrázku. Tescoma bohužel není schopna na 100% garantovat dodání konkrétní barvy, kterou si zákazník přeje. Při udání barvy je však pravděpodobnost dodání požadované barvy vyšší a je z naší strany možné alespoň částečně dodané barvy ovlivnit. Barvy uvádějte do poznámky při objednávání.
Recept: Bleskový koláč z drobenky

hrnek polohr. mouky hrnek cukru moučka
půl kostky másla
dále na těsto:
hrnek horkého mléka
hrnek polohr. mouky
prášek do pečiva
300 – 500g ovoce
1 vejce

Z mouky, másla a cukru smíchejte drobenku a z ní si dejte stranou asi jeden hrnek. Do zbylé drobenky dejte horké mléko, vejce a hrnek mouky s rozmíchaným práškem do pečiva.
Řídké těsto pak rozetřete na vymaštěný a polohrubou moukou vysypaný plech nebo do nízké silikonové formy. Posypte ovocem (borůvky, maliny, rybíz, ostružiny a podobně) a na konec souměrně posypte odloženou drobenkou. Pečte 25 – 30 minut při 180 stupních a hotový rozjasněte moučkovým cukrem.


Návod k používání forem na pečení Delícia Tescoma

1 1 1 1 1
Průměrné hodnocení: 5,0
Hodnotilo 1 uživatelů

Pavla 10.03. 19 1 1 1 1 1

Vhodná na různé příležitosti, menší velikost.

  • Krásný tvar.
  • Vyrobena z odolného materiálu.


Doprodáváme
doprava Tescoma
Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...