Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Třecí struhadlo ONLINE ¤ 10 cm

Výrobce:Tescoma
Kód produktu:202731
Hmotnost:137g
Záruka:24 měsíců
Je nám líto, prodej tohoto předmětu již skončil.


Popis produktu: Třecí struhadlo ONLINE ¤ 10 cm

Vynikající pro snadné rozetření česneku, zázvoru, mrkve apod. Vyrobeno z prvotřídní odolné keramiky, vhodné do ledničky, mrazničky a myčky. 3 roky záruka.


Menší třecí miska je ideální pro bleskurychlé rozetření česneku, zázvoru či mrkve. Miska je vyrobena z ušlechtilé keramiky, odolné proti tlaku, který je na ni během strouhání či roztírání vyvíjen. Vysoké jemnosti nastrouhaného ovoce či zeleniny dosáhnete díky desítkám drobných a velmi ostrých keramických hrotů. Ovocnou nebo zeleninovou šťávu zachytává dostatečně hluboký žlábek po obvodu misky. Jakmile máte zvolené množství nastrouhané, stačí pyré či jemně rozetřenou zeleninu z misky vyklopit a dál použít podle vaší potřeby.


treci struhadlo online tescoma


Ovocné pyré: Máte chuť na něco sladkého, ale zároveň zdravého? V tom případě je pro vás ovocné pyré jako dělané. Můžete si jej udělat z jednoho druhu, ale pro rozmanitější chuť můžete smíchat více druhů ovoce. Jablka, hrušky, banány, nektarinky, kiwi, mango a spoustu dalších druhů vytvoří koktejl plný zdraví. Ideální je v kombinaci s přidaným müsli či jako ozdoba zmrzlinových pohárů. V parném létě pyré zamrazte a po pár hodinách máte skvělou ovocnou dřeň plnou vitamínů. Kyselejší druhy ovoce můžete osladit cukrem, sladším dodáte tu pravou jiskřivost několika kapkami citrónové šťávy.


Videoukázka
1 1 1 1 0.5
Průměrné hodnocení: 4,5
Hodnotilo 2 uživatelů

STAHR 05.09. 16 1 1 1 1 0

Na česnek lepší než klasické lisy.


Karolína 12.11. 16 1 1 1 1 1

Mnohostranné použití.

  • pěkně ostré
  • na česnek, na zázvor...
  • krásný vzhled
  • snadno se umyje


Doprodáváme
doprava Tescoma
Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...