Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Certifikáty SAOP a Ověřeno zákazníky

 

Certifikát Ověřeno zákazníky


Náš obchod www.eTescoma.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků, tedy těch, kteří u nás skutečně nakoupili, prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Recenzi na obchod www.eTescoma.cz mohou psát pouze ověření zákazníci - tím mají zákazníci i my jistotu, že recenze a hodnocení jsou pravdivá. Každého hodnocení si vážíme a pozitivní recenze nás vždy o to víc potěší. 

Jak funguje Ověřeno zákazníky?


Ověřeno zákazníky se ptá opravdu jen zákazníků, kteří v obchodě nakoupili. Provádí to zasláním dotazníku 10 dní po provedení nákupu. Cílem tedy je získat objektivní a ověřený názor na kvalitu obchodu, který dá vyniknout kvalitě a minimalizuje falešná hodnocení. 

Dlouhodobě se snažíme budovat kvalitní e-shop se službami, se kterými budou naši zákazníci spokojeni. 

 

                                                                                           Ověřeno zákazníky

                                                                        Hodnocení našeho obchodu k nahlédnutí zde.

 

Děkujeme za vaši přízeň. Vaše eTescoma.

 

Certifikát SAOP
 

O tom, jak moc je obchod pro zákazníka důvěryhodný, rozhodují také dobře zpracované obchodní podmínky. Vůči našim zákazníkům chceme být naprosto korektní, a proto jsme se rozhodli získat prestižní certifikát SAOP, který zaručuje právní správnost obchodních podmínek. Zákazník se tak nemusí obávat, že se budeme chtít zříct našich povinností a nebudeme postupovat dle zákona.

 

                                                                             Osvědčení SAOP

 

Program SAOP byl vytvořen Sdružením obrany spotřebitelů ČR (SOS) za účelem zvýšení obecného povědomí o spotřebitelských právech mezi podnikateli, ale i širší spotřebitelské veřejnosti. Právě proto, že podnikatelé jsou těmi, kteří spotřebitelská práva uvádějí v život prostřednictvím svých obchodních podmínek, je nutné tyto obchodní podmínky mít v souladu s příslušnými právními předpisy.

 

                                               Certifikát

 


Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...