Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Vánoce s Tescomou

Vánoční zvyky a tradice

Vánoční zvyky a tradice 25.09. 2015

Za rok jsou zase tady, říká se. Ano, řeč je o Vánocích. V někom vzbuzují krásné emoce, barevné vzpomínky a radost. Jiným lidem vyvstanou v mysli smíšené pocity, protože Vánoce jsou sice hlavně o rodině, dětech, pohodě, klidu, ale než tohle všechno nastane, je potřeba překonat maratón předvánočního stresu se sháněním dárků, úklidem, pečením a přípravou všeho na tyto velké svátky. 
(Zobrazit celý článek)
Vánoční perníkové cukroví

Vánoční perníkové cukroví 25.09. 2015

Vánoční pečení je neodmyslitelnou součástí vánočního období. Co může být víc, než když se celá rodina sejde při přípravě vánočního cukroví, a pak ho společně "pojídají" celé svátky. Připravili jsme proto pro vás kategorii vánoční cukroví - recepty, kde se můžete inspirovat některým působem přípravy perníčků, vosích hnízd nebo vánočních praciček. 
(Zobrazit celý článek)
Linecké cukroví

Linecké cukroví 25.09. 2015

Linecké cukroví je neodmyslitelnou pochoutkou na každém vánočním stole. Kdo by neměl rád tyto marmeládou slepená kolečka, hvězdičky, stromečky a jiné tvary připomínající Vánoce. I tento rok pro Vás máme pár receptů a tipy na pečení. 
(Zobrazit celý článek)
Vánoční pečené dekorace

Vánoční pečené dekorace 25.09. 2015

Vánoce se blíží, přípravy vrcholí a vánoční pečení je v plném proudu. A vy stále přemýšlíte, jestli by se tento kouzelný čas nedal ještě více zpříjemnit. Pokud Vám tyto myšlenky bloudí hlavou, vězte že nejste sami. Proto přicházíme s nápady, které nadchnou každého, kdo si rád připravuje vánoční dekorace a také ty, kteří milují chuť a vůni perníku.
(Zobrazit celý článek)
Vánoční čokoláda

Vánoční čokoláda 25.09. 2015

Kdo by neměl rád čokoládu. Tato sladkost je jednou z nejoblibenějších pochutin na světě. A ještě když si ji můžete vyrobit doma, dle svých chutí, není co řešit. Přinášíme vám proto několik receptů a tipů na tuto vynikající pochoutku, kterou vyráběli původní obyvatelé střední Ameriky dávno před příchodem Evropanů. 
(Zobrazit celý článek)
Vánoční pečení - vanilkové rohlíčky

Vánoční pečení - vanilkové rohlíčky 25.09. 2015

Vanilkové rohlíčky patří k nejoblíbenějšímu vánočnímu cukroví vůbec. Sladké křehké rohlíčky s vanilkovou příchutí jsou malým symbolem Vánoc, který se rozpouští na jazyku. Pečení tohoto cukroví nahodí vánoční atmosféru každé domácnosti. Připravili jsme pro vás pár receptů a tipů na pečení této sladké laskominy. Přejeme příjemné pečení.
(Zobrazit celý článek)


Teo
Handy
Loading...