Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Novinky

Formy a plechy Delícia GOLD Tescoma

Formy a plechy Delícia GOLD Tescoma 07.03. 2014

Pokud vás omrzely tradiční formy a plechy na pečení a zatoužili jste po kousku toho luxusu, pak pro vás máme dobrou zprávu. Pečte dozlatova s novými plechy a formami Delícia Gold! Linie Delícia GOLD se zlatavými odlesky je vyrobena ze silnostěnné oceli, která zaručuje zvýšenou odolnost vůči deformacím vlivem tepla i vůči mechanickému opotřebení. Formy a plechy jsou také masivní a dostatečně těžké.
(Zobrazit celý článek)
Etažérka zajíček Delícia

Etažérka zajíček Delícia 07.03. 2014

Veselí velikonoční zajíčci Delícia vytvoří tu pravou velikonoční atmosféru v každé domácnosti. Nejvíce ovšem tato dekorace potěší děti. Zajíčci budou rádi střežit vaše malovaná vajíčka nebo budou servírovat cukroví mlsným koledníkům. V balení najdete etažérku Tescoma zajíčka a dva podnosy. 
(Zobrazit celý článek)
Pánve Fusion

Pánve Fusion 16.10. 2013

Toužíte po oživení Vaší kuchyně? Chcete, aby Vám vaření přinášelo radost a bavilo Vás? Sáhněte po nových barevných pánvích FUSION. S těmito pánvemi bude každá příprava jídla přímo kulinářským (božským) zážitkem. Pánve jsou nejen praktickými pomocníky do Vašich domácností, ale zaujmou a ohromí i svým elegantně řešeným designem.
(Zobrazit celý článek)
Silikonové formičky Delícia Kids

Silikonové formičky Delícia Kids 16.10. 2013

Děti mají rády sladké dobroty a ještě více milují to, když se na jejich výrobě a následném zdobení mohou podílet. Proto jsme pro Vás připravili šest formiček pro kluky i pro holky: autíčko, vláček, pejsek, kočička, medvídek a motýlek. Formičky jsou vyrobeny ze silikonu a díky stupňovitému dnu můžete dokonce vytvořit dvoubarevné pochoutky. Silikon je žáruvzdorný, a tudíž se pokrmy k formičkám nelepí a nepřipalují a lze je snadno vyklopit. Formičky jsou vhodné do všech typů trub včetně mikrovlnné. 
(Zobrazit celý článek)
Krájecí deska VITAMINO

Krájecí deska VITAMINO 16.10. 2013

Na krájecí desce VITAMINO si budou všechny krájené potraviny libovat. Krájecí deska je oboustranná – obě strany jsou opatřeny protiskluzovou úpravou, na obou stranách můžete krájet i porcovat. Na horní ploše najdete žlábek pro tekutiny – šťávy, které vytékají z krájeného ovoce a zeleniny. Spodní strana je vybavena jemnými plastovými hroty, které udržují potraviny při krájení na svém místě.  
(Zobrazit celý článek)
Čajové konvice TEO TONE

Čajové konvice TEO TONE 16.10. 2013

Podzimní sychravé počasí doslova vybízí k tomu zachumlat se pod deku k dobré knížce a vychutnat si při tom svůj oblíbený čaj. Ten si můžete nově připravit v čajových konvicích TEO TONE, které se podobně jako podzimní listy zbarvily do čtyřech barev: oranžové, červené, zelené a žluté. Konvice jsou k dispozici ve dvou velikostech – 1,25 a 1,7 l. Konvice je vyrobena z žáruvzdorného skla, lze ji použít na plynové, elektrické nebo sklokeramické sporáky.
(Zobrazit celý článek)


Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...