Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Výhodný balíček: Závěsná tyč MONTI 60 cm, 3 ks

Výrobce:Tescoma
Kód produktu:652572
Záruka:24 měsíců
Je nám líto, prodej tohoto předmětu již skončil.


Popis produktu: Výhodný balíček: Závěsná tyč MONTI 60 cm, 3 ks

Výhodný balíček obsahuje 3 kusy závěsné tyče MONTI o délce 60 cm.

Drátěný program do kuchyně MONTI je vhodným řešením, jak mít vše potřebné na dosah ruky. Povrch kovových částí drátěného programu Monti je opatřen vrstvou mědi, niklu a nakonec je potažen vysoce tvrdou a odolnou vrstvou chrómu. S takovou povrchovou úpravou je závěsná tyč Monti spolehlivě odolná vůči všem nepříznivým vlivům v kuchyni. Kovové části stačí otřít nebo umýt v myčce a jsou zase jako nové.

Závěsná tyč MONTI je vyrobena z odolného kovového materiálu, je povrchově upravena vysoce kvalitním chromováním, je odolná proti oděru a páře, snadno se čistí. Drátěný program MONTI nabízí bohatý výběr doplňků a příslušenství do každé (nové i starší) kuchyně. Montážní balíček (pro upevnění tyče na zeď) je součástí balení (snadná montáž, vše potřebné v balení, závěsná tyč ¤ 15mm, vzdálenost tyče od zdi 30mm).


Závěsná tyč MONTI Tescoma - detail


Montážní balíček je součástí balení - detail
Tip: Závěsné tyče můžete zavěsit dvěma způsoby: propojením (společný držák) nebo zavěšením samostatně.Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první a získejte body do věrnotního klubu!


Doprodáváme
doprava Tescoma
Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...