Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Výhodný balíček: Oválná zapékací miska s poklopem GUSTO ROUGE, 2 ks

Výrobce:Tescoma
Kód produktu:388223
Záruka:24 měsíců
Je nám líto, prodej tohoto předmětu již skončil.


Popis produktu: Výhodný balíček: Oválná zapékací miska s poklopem GUSTO ROUGE, 2 ks

Výhodný balíček obsahuje 2 oválné zapékací misky s poklopem GUSTO ROUGE.

Zapékací miska s poklopem oválná GUSTO ROUGE je vhodná k pečení, zapékání, servírování a skladování pokrmů, je vynikající pro přípravu paštik, terin, pokrmů v rosolu apod. Zapékací miska Gusto Rouge je vyrobena z prvotřídní keramiky, odolné vůči teplotám od -18 do +240 °C. Je vhodná do všech typů kuchyňských trub včetně mikrovlnné, vkládat do trouby lze přímo z mrazničky. Vhodná do myčky. 5 roků záruka.


Zapékací miska s poklopem oválná Gusto Rouge Tescoma
Ilustrativní obrázek: Zapékací miska s poklopem oválná GUSTO ROUGE 16 cm Tescoma


Drobounké keramické misky s poklopem GUSTO ROUGE jsou absolutně ideální pro typické francouzské pokrmy. Francouzská kuchyně se vyznačuje kombinací skvělých chutí a vůní. Je výjímečná a pro mnohé zcela atypická té naší - avšak v mnohém se české kuchyni podobá, i když z jiného úhlu pohledu - je bohatá na množství zeleniny, vybraného masa, koření a barev.

 • Francouzi se nebojí v kuchyni zkoumat a objevovat nové možnosti - přípravě jíde i konzumaci věnují velkou péči.

 • Francouzi milují jídlo tak moc, že ho berou jako jakýsi obřad a společenskou událost, a proto se nehodí u něj spěchat, hádat se nebo dávat najevo podobné negativity.

 • Francouzi milují dobré víno, sýry, mořské plody a kvalitní masa.

 • Francouzi mají rádi malé porce - je pro ně velice důležité cítit a vnímat chuť a vůní.


 • Cocotte = Kokotky

  Malé keramické nádobí není pro české kuchyně až tak typické, ale není neznámé. Podle francouzského výrazu „cocotte“, což v překladu znamená malinký, miloučký se v českých kuchyních uchytil název pro toto roztomilé nádobí, a to „kokotky“. V těchto nádobách je možné vařit sladké, slané, masové i studené pokrmy. Kokotky jsou ideální pro přípravu francouzského, ale i českého jídla.

  Kulatá kokotka je ideální pro přípravu francouzské cibulové polévky, avšak hodí se i pro přípravu různých dezertů typu muffin či Créme Brulée. Obdelníkové a oválné „kokotky“ jsou vhodné pro přípravu všech zapékaných pokrmů. Dlouhá obdelníková „kokotka“ je pro změnu ideální pro přípravu vynikajících francouzských paštik. Všechny misky Gusto Rouge jsou vhodné k servírování. Malinké misky Gusto Rouge jsou prostě ála France!

  Zapékací miska s poklopem kulatá Gusto Rouge Tescoma
  Ilustrativní obrázek: Zapékací misky s poklopem GUSTO ROUGE
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první a získejte body do věrnotního klubu!


Doprodáváme
doprava Tescoma
Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...