Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Miska na muffiny GUSTO ¤ 9 cm, 2 ks

Výrobce:Tescoma
Kód produktu:377258
Hmotnost:412g
Záruka:24 měsíců
Je nám líto, prodej tohoto předmětu již skončil.


Popis produktu: Miska na muffiny GUSTO ¤ 9 cm, 2 ks

Miska na muffiny Gusto Tescoma je ideální k přípravě a podávání muffinů. Pečící nádoby z porcelánu jsou nejen krásné, ale především praktické. Jsou vypalovány při teplotách vyšších než 1000°C a díky tomu vykazují vysokou odolnost a pevnost. Můžete je např. výjmout z mrazáku a vložit přímo do předehřáté trouby, aniž by tepelný šok nádobě ublížil. Povrch je odolný proti mechanickému poškození, neublíží mu kovové kuchyňské nářadí ani ostrý nůž.

Také čištění je jednoduché - na hladké glazuře neulpívají nečistoty a snadno se umívá v ruce pod tekoucí vodou i v myčce. Porcelánové pečící nádobí lze díky jejich kultivovanému vzhledu použít také při stolování. Miska na muffiny Gusto je vyrobena z prvotřídního silnostěnného porcelánu, odolné vůči teplotám od -18 do + 240 °C. Vhodné do všech typů kuchyňských trub, včetně mikrovlnné. Na misky na muffiny je 5 roků záruka.


ikonka elektricka trouba ikonka plynova trouba ikonka horkovzdusna trouba ikonka mirovlnná trouba ikonka lednicka ikonka mraznicka ikonka myčka ano ikonka záruka 5let


miska na muffiny tescoma
Ilustrativní obrázek: Miska na muffiny GUSTO Tescoma


1 1 1 1 1
Průměrné hodnocení: 5,0
Hodnotilo 1 uživatelů

Pavla 10.03. 19 1 1 1 1 1

  • Tvar.
  • Materiál.
  • Použití.


Doprodáváme
doprava Tescoma
Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...