Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Zapékací mísa oválná GUSTO 44 cm

Výrobce:Tescoma
Kód produktu:726883
Hmotnost:2.17kg
Záruka:24 měsíců
Je nám líto, prodej tohoto předmětu již skončil.


Popis produktu: Zapékací mísa oválná GUSTO 44 cm

Zapékací mísa oválná GUSTO je ideální k pečení, zapékání, servírování a skladování pokrmů. Pečící nádoby z porcelánu jsou nejen krásné, ale především praktické. Jsou vypalovány při teplotách vyšších než 1000°C a díky tomu vykazují vysokou odolnost a pevnost. Můžete je např. výjmout z mrazáku a vložit přímo do předehřáté trouby, aniž by tepelný šok nádobě ublížil. Povrch je odolný proti mechanickému poškození, neublíží mu kovové kuchyňské nářadí ani ostrý nůž.

Také čištění je jednoduché - na hladké glazuře neulpívají nečistoty a snadno se umívá v ruce pod tekoucí vodou i v myčce. Porcelánové pečící nádobí lze díky jejich kultivovanému vzhledu použít také při stolování. Zapékací mísa GUSTO je vyrobena z prvotřídního silnostěnného porcelánu, odolného vůči teplotám od -18 do + 240 °C. Je vhodná do všech typů kuchyňských trub, včetně mikrovlnné. Na mísu Gusto je 5 roků záruka.


ikonka elektricka trouba ikonka plynova trouba ikonka horkovzdusna trouba ikonka mirovlnná trouba ikonka lednicka ikonka mraznicka ikonka myčka ano ikonka záruka 5let


Návod k používání - Zapékací mísa oválná GUSTO Tescoma

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první a získejte body do věrnotního klubu!


Doprodáváme
doprava Tescoma
Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...