Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Tlakový hrnec GREEN CONTROL 4.0 l

Výrobce:Tescoma
Kód produktu:473963
Hmotnost:3.02kg
Záruka:24 měsíců
Je nám líto, prodej tohoto předmětu již skončil.


Popis produktu: Tlakový hrnec GREEN CONTROL 4.0 l

Tlakové hrnce Green Control Tescoma jsou vybaveny indikátorem GREEN CONTROL pro přesnou kontrolu tlaku uvnitř nádoby. Ke všem moderním bezpečnostním prvkům, tak přibývá další, který usnadní práci a přispěje k lepší chuti připravovaného pokrmu.

Tlakové hrnce Green Control umožňují vaření při nízkém či vysokém tlaku, což přispívá k uchování přirozené chuti a nutričních hodnot pokrmu. Vysoký tlak využijete například při vaření masa, nižší naopak při vaření zeleniny, ryb, luštěnin či polévek. Tlakové hrnce Green Control jsou standardně opatřeny 4 pojistkami pro bezpečné použití (pracovní ventil, bezpečnostní ventil, otvor v lemu víka a pojistka proti nechtěnému otevření).

Pracovní tlaky v tlakových hrncích Green Control
1.poloha – Nízký tlak - 0,6 bar
2.poloha – Vysoký tlak – 1,0 bar

K výrobě tlakového hrnce Green Control se používá vysoce jakostní nerezová ocel. Chrom- niklová ocel je nejvhodnějším a v dnešní době nejpoužívanějším materiálem pro nerezové nádobí.

Masivní třívrstvé sendvičové dno se postará o úsporu energie – vaření probíhá výrazně rychleji i při nižším výkonu sporáku. Sporák je možné vypnout s předstihem ještě před skončením vaření.

Díky bajonetovému uzavírání je manipulace s tlakovým hrncem Green Control Tescoma snadná a bezpečná. Tento typ uzavírání je výsadou dražších tlakových hrnců. Jednoduše se poklice jen pootočí a zacvakne.

Tlakové hrnce Green Control jsou vhodné na všechny typy sporáků – plynové, elektrické, sklokeramické i indukční.

Záruka na tlakové hrnce Green Control Tescoma je 5 let.

Doba vaření pro jednotlivé druhy potravin je uvedena v návodu k používání, kde jsou hodnoty přehledně zobrazeny v tabulce. Papírový návod je přiložen u zboží. Je možné také stáhnout návod v elektronické podobě (*.pdf) viz níže.

ikonka plynový sporák ikonka elektrický sporák ikonka sklokeramický sporák ikonka indukční sporák ikonka myčka ano ikonka záruka 5let


Co je indikátor GREEN CONTROL ?

Tlakové hrnce Green Control jsou vybaveny speciálním indikátorem tlaku, který se při dosažení správného tlaku vysune. Indikátor GREEN CONTROL je zabudovaný v úchytu poklice - jeden bílý kroužek indikuje dosažení optimálního tlaku uvnitř nádoby pro vaření při nízkém tlaku, dva bílé kroužky indikují dosažení optimálního tlaku uvnitř nádoby pro vaření při vysokém tlaku.

Při dodržení ideálního tlaku v nádobě se dosáhne ideální chuti a zachování nutriční hodnoty pokrmů, neboť vaření se systémem GREEN CONTROL probíhá při optimálním a konstantním tlaku a přispívá k výrazné úspoře energie.

Pokud indikátor tlaku GREEN CONTROL zobrazí kromě obou bílých a zelených kroužků také kroužek červený, je v tlakovém hrnci Green Control vyšší než maximálně povolený pracovní tlak (1,0 bar). V takovém případě ihned snižte výkon sporáku na minimum a ujistěte se, že se indikátor tlaku GREEN CONTROL ihned zasunul do polohy odpovídající nastavenému pracovnímu tlaku (jeden bílý kroužek pro nízký tlak a dva bílé kroužky pro vysoký tlak).Návod na: Tlakové hrnce Green Control Tescoma


tlakový hrnec tescoma
Ilustrativní obrázek: Tlakový hrnec GREEN CONTROL 4.0 l Tescoma - poklice


tlakový hrnec tescoma
Ilustrativní obrázek: Tlakový hrnec GREEN CONTROL - silikonové těsnění a bezpečnostní pojistky


tlakový hrnec tescoma
Ilustrativní obrázek: Tlakový hrnec GREEN CONTROL 4.0 l Tescoma - indikátor Green Control


tlakový hrnec tescoma
Ilustrativní obrázek: Tlakový hrnec GREEN CONTROL 4.0 l Tescoma - indikátor Green Control


tlakový hrnec tescoma
Ilustrativní obrázek: Tlakový hrnec GREEN CONTROL 4.0 l Tescoma - stupnice


tlakový hrnec tescoma
Ilustrativní obrázek: Tlakový hrnec GREEN CONTROL Tescoma


Další zajímavé informace:
Proč u nás nakoupit?: Certifikáty SAOP a Ověřeno zákazníky
Rady časopisu Test: Vaření v nerezovém nádobí a péče o něj
Vaření v tlakovém hrnci


Videoukázka

1 1 1 1 0
Průměrné hodnocení: 4,0
Hodnotilo 2 uživatelů

Pavla 10.03. 19 1 1 1 1 1

  • Indikátor.

ju88 14.05. 18 1 1 1 0 0

kvalitní hrnec, velmi užitečný

  • indikátor
  • bezpečnost


Doprodáváme
doprava Tescoma
Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...