Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Výhodný balíček: Tlakový hrnec Comfort 5 l a tlakový hrnec Comfort 7 l

Výrobce:Tescoma
Kód produktu:439422
Záruka:24 měsíců
Je nám líto, prodej tohoto předmětu již skončil.


Popis produktu: Výhodný balíček: Tlakový hrnec Comfort 5 l a tlakový hrnec Comfort 7 l

Výhodný balíček obsahuje tlakový hrnec Comfort o objemu 5 l a tlakový hrnec Comfort o objemu 7 l.

Tlakové hrnce COMFORT jsou kompaktní tlakové hrnce spojující moderní vzhled s osvědčenou konstrukcí. Použité materiály a technologie řadí tyto hrnce ke špičce mezi kuchyňskými tlakovými hrnci. Svým vzhledem zapadají do ucelené linie nerezového nádobí Comfort.

Tlakové hrnce Tescoma COMFORT jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10, která zaručí dlouholetou spolehlivost a dokonalé hygienické podmínky při přípravě pokrmů. Na vnější straně jsou hrnce Comfort matné.

Masivní úchyty a rukojeť víka na tlakovém hrnci Comfort jsou vyrobeny z odolných plastů, které při správném používání nepálí. Průměr plotýnky by měl být stejný nebo menší než je průměr dna hrnce. Plamen plynu nesmí nikdy přesahovat okraje dna hrnce.

Tlakové hrnce mají dva na sobě nezávislé ventily - pracovní a bezpečnostní, které zaručují maximální míru bezpečí při přípravě potravin pod tlakem.

Masivní třívrstvé sendvičové dno zajišťuje výborné termoakumulační vlastnosti, které umožňují úsporu energie - vaření probíhá při nízkém výkonu, sporák je možné vypnout s předstihem před ukončením vaření.

Tlakové hrnce Tescoma Comfort jsou vhodné pro všechny typy sporáků - plynové, elektrické, sklokeramické i indukční.

Pracovní tlak v nádobě během vaření je 0,54 bar.

Základní rozměry Comfort 5 l
Vnitřní průměr dna: 22 cm
Vnější průměr dna: 20 cm
Vnitřní výška hrnce (ode dna po víko) : 12,2 cm

Základní rozměry Comfort 7 l
Vnitřní průměr dna: 22 cm
Vnější průměr dna: 20 cm
Vnitřní výška hrnce (ode dna po víko) : 18,2 cm

Záruční doba na tlakové hrnce Comfort je nadstandardních 5 let.

Rozdíl Comfort vs. Magnum je především ve vzhledu (Comfort je matný, Magnum je lesklý, rozdíl je také ve vzhledu uch hrnců, Comfort je vyráběn ve velikostech 5l a 7l, Magnum v 3,5l, 5l, 7l a 8,5l)

Jak probíhá vaření? Po 2 - 5 minutách (dle typu sporáku a naplnění hrnce) se v hrnci vytvoří tlak. Z pracovního ventilu začne s mírným syčením unikat pára. V tom okamžiku se sníží výkon sporáku tak, aby z ventilu unikalo jen malé množství páry a bylo slyšet slabé syčení - obvykle postačí stupeň sporáku 1 - 2. Sporák je dobré vypínat s předstihem před ukončením vaření. Díky třívrstvému sendvičovému dnu je akumulovaná tepelná energie předávána do hrnce i po vypnutí sporáku.

Doba k vaření jednotlivých potravin je uvedena v návodu k užívání, kde je přehledně zobrazena v tabulce. Papírový návod je obsahem balení, ale je ho možné stáhnout i u nás v elektronické podobě viz. níže.

Nádobu tlakového hrnce lze mýt v myčce nádobí, víko nikoliv!

ikonka plynový sporák ikonka elektrický sporák ikonka sklokeramický sporák ikonka indukční sporák ikonka myčka ano ikonka záruka 5let


Tip: Jestliže se někdy stane, že se hrnec přehřeje a objeví se na dně fialové zabarvení, nezoufejte. Stačí pár kapek octa nebo citrónu a zabarvení ihned zmizí.

Tip: Objeví-li se uvnitř hrnce bílé usazeniny vodního kamene, vyčistíte je octem, několika kapkami citrónu nebo speciálním prostředkem na čištění nerezového nádobí CLINOX. Bílé skvrny nijak neomezují funkčnost či zdravotní nezávadnost nádobí, nejsou vadou výrobku a nemohou být předmětem reklamace.Návod k používání tlakových hrnců ComfortIlustrativní obrázek tlakového hrnce Comfort


Ilustrativní obrázek tlakového hrnce Comfort - rozměryDalší zajímavé informace:
Proč u nás nakoupit?: Rychlá a snadná reklamace
Rady časopisu Test: Vaření v nerezovém nádobí a péče o něj


Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první a získejte body do věrnotního klubu!


Doprodáváme
doprava Tescoma
Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...