Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Oválný pekáč s poklopem TULIP 34 cm

Výrobce:Tescoma
Kód produktu:379788
Hmotnost:3.32kg
Záruka:24 měsíců
Je nám líto, prodej tohoto předmětu již skončil.


Popis produktu: Oválný pekáč s poklopem TULIP 34 cm


Oválný pekáč Tescoma TULIP, 34 cm je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10 (18% chróm, 10% nikl). Masivní konstrukce a dokonalé provedení tohoto pekáče splňuje ty nejvyšší požadavky kladené na moderní komfortní pečení.

Pekáče Tulip mají extra silné sendvičové dno, které zaručuje rovnoměrné rozložení tepla bez rizika připalování. Velmi dobré termoakumulační vlastnosti sendvičového dna umožňují úsporu energie a pokrmy ponechané v nádobách si déle uchovají svou teplotu.

Masivní úchyty po stranách pekáče Tulip umožňující snadnou a bezpečnou manipulaci. Součástí pekáče TULIP je rošt pro snadné a dokonalé propečení bez připálení s úchyty pro snadné vyjmutí z pekáče. Poklop pekáče může být použit i samostatně k pečení a ohřívání pokrmů.

Lesklost vnějšího a vnitřního povrchu pekáče TULIP je dosažena zrcadlovým leštěním.

Pekáče Tulip Tescoma vyhovují nárokům na intenzivní a dlouhodobé používání. Celokovová konstrukce nádob zaručuje elegantní vzhled stejně jako snadné a rychlé čistění. Pekáče Tulip jsou vhodné pro pečení v elektrických, plynových a horkovzdušných troubách i troubách vybavených ventilátorem a pro vaření na plynových, elektrických a sklokeramických sporácích.

Záruka na pekáče Tulip Tescoma je 5 let.

Rozměry pekáče Tulip 34 cm

Horní díl:
vnitřní délka: 34 cm
vnější délka: 35 cm
vnější výška: 5,5 cm
Dolní díl:
vnitřní délka: 34 cm
vnější délka: 36,5 cm
vnější výška: 12 cm
Celkové rozměry:
celková délka s úchyty : 43 cm
celková vnější výška: 16,5 cm (oba díly složené)
celková vnější šířka: 25,5 cm


Co je důležité při výběru

Pekáč na pečení by měl být dobře tepelně vodivý, což nerezová ocel plní velmi dobře. Žár trouby se tak při pečení rozloží rovnoměrně po celé nádobě. Velikost pekáče volíme tak, aby byl masem co nejvíce vyplněn. V opačném případě by hrozilo, že se šťáva rychle odpaří a pečeně se zanedlouho připálí. Tvar pekáče také není zanedbatelný. Pro přípravu kuřete, husy nebo kachny či většího krocana je nejlepší tvar oválu. V něm je zajištěno, že maso zaplňuje celý obsah a nezbývá žádné nevyužité místo. Vždy je důležité, aby bylo místo využito co nejefektivněji.ikonka elektricka trouba ikonka plynova trouba ikonka horkovzdusna trouba ikonka plynový sporák ikonka elektrický sporák ikonka sklokeramický sporák ikonka myčka ano ikonka záruka 5let
pekac tescoma tulip
detailní náhled: Pekáč Tulip Tescoma


pekac tescoma tulip
detailní náhled: Pekáč Tulip Tescoma - díly


pekac tescoma tulip
Ilustrativní obrázek: Pekáč Tulip Tescoma - použití


pekac tescoma tulip
Ilustrativní obrázek: Oválný pekáč s poklopem TULIP - rozměry

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první a získejte body do věrnotního klubu!


Doprodáváme
doprava Tescoma
Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...