Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Odpeckovač třešní HANDY

Výrobce:Tescoma
Kód produktu:227839
Hmotnost:575g
Záruka:24 měsíců
Je nám líto, prodej tohoto předmětu již skončil.


Popis produktu: Odpeckovač třešní HANDY

Ten kdo se nespokojí s kompromisem nám dá zapravdu, že odpeckovač třešní je pomocník k nezaplacení: příprava materiálu pro domácí speciality je díky němu hotová natotata, někdy i cobydup, protože odpeckovač třešní Tescoma s hrotem z prvotřídní nerezavějící oceli pracuje snadno a rychle, aniž by poškodil dužinu ovoce.

Odpeckovač třešní je vynikající pro snadné a rychlé odpeckování čerstvých, kompotovaných i mražených třešní bez poškození dužiny. Vykrajovací trn je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli, ostatní části z odolného plastu a silikonu. Dno je opatřeno protiskluzovou úpravou pro komfortní a bezpečné použití.

Do zásobníku odpeckovače jednoduše vložíte čerstvé, kompotované nebo rozmražené třešně bez stopek a opakovaně stlačíte horní rukojeť. Odstraněné pecky jsou vtlačeny do spodní nádoby, odpeckované třešně vypadávají otvorem pod rukojetí - stačí pod něj položit misku, talíř apod.

Odpeckovávač třešní, jak se odpeckovači také říká, je skladný a snadno se čistí. Montáž odpeckovače třešní Tescoma je snadná a rychlá.

3 ROKY ZÁRUKA

Odpeckovač třešní TESCOMA

  • snadno, rychle a čistě odstraňuje pecky z čerstvých, kompotovaných i mražených třešní
  • nepoškozuje dužinu plodu
  • jednoduchá a rychlá montáž
  • skladné
  • snadno se čistí


odpeckova odpeckovavac tresni tescoma
Ilustrativní obrázek použití: Odpeckovač třešní HANDY Tescoma

Návod k používání - odpeckovač třešní HANDY TescomaVideoukázka


Další zajímavé informace:
Proč u nás nakoupit?: Rychlá a snadná reklamace
VIDEO ukázka: Odpeckovač třešní v televizním pořadu "Tescoma s chutí"Odpeckovači třešní se také říká odpeckovávač třešní. Jak říkáte produktu Vy?

1 1 1 0 0
Průměrné hodnocení: 3,0
Hodnotilo 3 uživatelů

Marie 05.09. 16 1 0 0 0 0

Po prvních několika třešních se začal zasekávat, nelze ho dále používat.


Markéta 05.09. 16 1 1 1 1 1

Odpeckovávač ušetří hodně času. Na začátku nám občas nějaká pecka propadla, ale když si získáte ten správný grif, může být úspěšnost až 100%. Překvapilo mě, že višně nebyly po odpeckování nijak pomačkané a při samotném odpeckovávání nestříkala kolem žádná šťáva. Tedy rychlá a čistá práce. Výrobek upřímně doporučuji.


Jejenka 05.12. 16 1 1 1 0 0

Výborný pomocník. Třešně jsou odpeckované za chvilku. Je jen zapotřebí dát si pozor, aby byla správně nasazena silikonová podložka. Křížkem pěkně doprostřed. Jinak se může lehce stát, že ji trnem protrhnete. Podložka se dá ale koupit náhradní.Doprodáváme
doprava Tescoma
Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...