Kategorie

Platba kartou etescoma Platba kartou etescoma

Univerzální lopatka HANDY

Výrobce:Tescoma
Kód produktu:524008
Hmotnost:255g
Záruka:24 měsíců
Je nám líto, prodej tohoto předmětu již skončil.
Popis produktu: Univerzální lopatka HANDY

Pokud hledáte pro svou kuchyni malého, ale užitečného pomocníka, nepodceňujte univerzální lopatku HANDY. Ta totiž dokáže neuvěřitelně snadno a rychle naporcovat třeba mrkev, okurku anebo kápii. Ale také těsto na vánoční cukroví nebo ovoce. Kromě toho vám univerzální lopatka Handy Tescoma to, co jste právě naporcovali, shrne a bezpečně přenese na druhý konec kuchyně. A abyste univerzální lopatku Tescoma nemuseli opravdu vůbec dávat z ruky, je dokonce opatřena i odměrkami v cm (centimetrech) a ml (mililitrech) pro rychlé, přesné a pododlné odměřování surovin.

Univerzální lopatka HANDY Tescoma je vynikající pro snadné a rychlé krájení ovoce a zeleniny, porcování těsta, přenášení nakrájených surovin, sypkých hmot apod. Čepel je opatřena stupnicí v cm a ml pro snadné odměřování. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Po použití umyjte a osušte, vhodné do myčky. 3 roky záruka.


lopatka univerzalni tescoma handy
Ilustrační obrázek použití: Lopatka univerzální Tescoma HANDY

univerzalni lopatka tescoma handy
Ilustrační obrázek použití: Lopatka univerzální Tescoma HANDY

univerzalni lopatka tescoma handy
Ilustrační obrázek použití: Lopatka univerzální Tescoma HANDY

Informace k barevným variántám:

Univerzální lopatku HANDY lze zakoupit v několika barevných variantách, které vidíte na ilustrativním obrázku. Tescoma bohužel není schopna na 100% garantovat dodání konkrétní barvy, kterou si zákazník přeje. Při udání barvy je však pravděpodobnost dodání požadované barvy vyšší a je z naší strany možné alespoň částečně dodané barvy ovlivnit. Barvy uvádějte do poznámky při objednávání.

univerzální lopatka tescoma handy>
Videoukázka

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první a získejte body do věrnotního klubu!


Doprodáváme
doprava Tescoma
Sada pro přípravu těstovin
Keramická pánev Vitapan
Loading...